vrácení řidičského průkazu po uplynutí poloviny trestu

byl mi odebrán ŘP (za dopravní nehodu), po uplynutí poloviny trestu jsem zažádal soud o vrácení, je to cca 2 měsíce a dosud jsem neobdržel odpověď. Do jaké doby mi má soud odpovědět?
Doplňuji:
polovina trestu byla k 1.5.2010 a 4.5.2010 jsem podal žádost soudu o prominutí zbytku trestu a dosud jsem neobdržel od soudu odpověď. Má soud nějakou lhůtu k vydání rozhodnutí ?

Odpovědi
standa

Bohužel soud není povinován žádnou lhůtou…, vše záleží na tom, jak je daný soud zatížený.

Nic jiného vám nelze poradit, než abyste soud zkontaktoval (osobně, telefonicky) a na stav věci se sám doptal.

nabubindes

problém bude patrně v tom, že musíš soudu podat „žádost o prominutí trestu zákazu řízení motorových vozidel, po uplanutí poloviny trestu“

Fofon

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak a kam si stěžovat na postup státního zástupce.