Jarosllav

Voní či smrdí Vám pražské metro?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Všechny hromadné dopravy smrdí:-(((

Další odpovědi
YpsiIonović

Voní, teda kromě Můstku.

Nerevarin

Můstek smrdí po blitkách. Nikdy jsem nepřišel na to proč, ale léta jsem u Můstku pracoval, tak si to pamatuji.

gecco

Teď je to dobré, ale po povodni 2002 (zatopené B) to bylo v prvních týdnech po otevření ´maso´ – zatuchlo, hniloba…
😉

mosoj

Záleží na tom, kdo je přede mnou.

Rocker

Nejvoňavější jsou nové stanice,z Dejvické do Motola.Ale brzy tam stejně naběhnou prasata se sprejema a bude po novotě:-(

Lamalam

Mě smrdí, ale v porovnání s pařížským je to slabý odvar. Jediné voňavé metro jsem cítila v Kodani.

Jarosllav

Děkuji za odpovědi, ale včera když jsem byl na Můstku mi to stejně voní jako v ostatních stanicích,ale akorát je tam něco kyselého na jazyku.

anonym

Me se libilo, kdyz na nekterych nadrazich vonel popcorn. Clovek se pak citil, tak nejak utulnejc.