Avatar uživatele
evusa

Volili by jste radši Irského setra, nebo Flat Coated Retriever?

Který z těchto dvou pejsků je lepší do rodiny na učení, mazlení, hraní, sport a na dělání kravin? Měl by být také celkém živý a měl by ho baví sport. Jakého by jste doporučovali? Kolik vás takový pejsek vyjde na měsíc? Děkuji
Doplňuji:
Je krmivo BRIT kvalitní? A podle vzhledu se vám jaký pejsek více líbí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: evusa

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? samicek333 před 4477 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
samicek333

Podle dostupnosti asi sestra, ale do rodiny se podle mě hodí nejvíce retrívr.
Zatím každý retrívr, s jakým jsem se setkala, splňoval všechny požadavky, které jste napsala. Podle někoho by se retrívři na sport nehodili, ale zrovna ten náš retrívr je vynikající skokan a trénuji s ním agility, ve kterém už se zúčastnil i závodů a neumístil se vůbec špatně.
Retrívři jsou veselí, přátelští a ohleduplní k dětem jakéhokoliv věku. Jsou nenároční – pokud chcete kupovat „lepší“ krmivo, tak asi tak na 700–1000 korun a pak vlastně už nic. Jen venčení a procházky s majitelem, pravidelné koupání a hry. To je vše, takže já bych volila toho flat coated retrívra.
Podle mého názoru jsou setři spíše klidnější povahy – pár jich taky znám – takže nevím jestli by s nímm byla taková sranda.
:)
Ale každý pes je jiný…
Doplňuji:
Určitě se mi víc líbí flat coated retrívr – všichni retrívři mi přijdou moc hezcí, protože to nejsou žádné extrémy – dlouhý nos, maxipes atd… prostě zlatý střed a i tak jim to moc sluší, všem!

Upravil/a: samicek333

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Já radši Retrívra. Je to přátelský pes, neútočí na lidi ani na ostatní zvířata. Není náročný, je aktivní a hraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Podstatnou otázkou je, kolik má rodina prostoru pro psa když není doma a kolik času na jeho pravidelný a potřebný pohyb. A podle toho bych vybíral.
Pes je závazek minimálně na 12 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Brit je dobré krmivo. Také ho kupuju.

Povahy psů porovnej sama. Každý má své pro i proti.

http://www.ir­skysetr.cz/ir­sky-setr-a-jeho-povaha/

http://hata.wz­.cz/povaha.htm

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek