indiggo

Vlákali obránci v Severodoněcku Rusy do pasti, jak hlásala naše média?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
Dvorní šašek

To ukáže čas. Média mají různé postoje na základě ideového rozpoložení.

aliendrone

Vojenská stránka konfliktu není moc zajímavá, nesleduji to. Stejně tak jako tlachy mainstreamových médií. Nicméně bábí mi vyprávěla o tom, jak vždy vítězný wehrmacht „zkracoval frontu“, popřípadě zaujímal „výhodnější pozice“ apod. ;) :D :D

Tudíž bych byl v soudech o tom „jak to vlastně je“ OPATRNÝ.
NEBO
Nech si to vysvětlit místním superodborníkem s nickem HAPIKY. Víš jak, srandy není nikdy dost! ;) :D :D