beer

VÍTEJTE V ROCE 2012 !!!

Hodně zajímavých otázek, mnoho kvalitních odpovědí
přeje všem uživatelům Beer
Doplňuji:
Www: jó, semse vyprdl na TV, rachejtle a čekal s hodinama na půlnoc a pak vložil )) Staré blbec si hraje, no..
Díky za přáníčka všem !!!

Nejlepší odpověď
hanny 2

NA ZDRAVÍÍÍÍÍ!!!!!

Další odpovědi
led

Cink! Na zdravie všetkých dobrých ľudí a zvlášť užívateľov odpovedí.cz!

Jikra

No tak já bych se taky rád přidal a všem vám tady popřál jenom to nejlepší.Ať se vám daří.

Natee

Vy též!
Na Nový rok!! :)

Drap

Tobě taky i všem ostatním

aramah

Všem přeji jen to nejlepší v celem roce 2012

kapka

Já byla venku na rachejtlích, takže dodatečně přeju vše nej v novém roce!

arygnoc

čin čin.

a idem (možno) na posledné cigárko (nj, na Vianoce som dostal to elektronické čudo)

PF 2012 (dúfam, že to fakt nebude finále, ale že bude i PF 2013)

www

Dobrá práce, vidím, žes to vložil přesně o půlnoci!! Asi to bude první příspěvek tohoto roku 😉
Tak ať se ti tu taky líbí !

casey

Samozrejme se pripojuji a preji nejen Tobe, ale vsem uzivatelum odpovedi vse nej!

MILAN1961

nápodobně

Michal Kole

taky přeji

KubikS7

Všechno nejlepší v Novém roce , přeji všem 🙂