kurec

Víte, že příští rok (2018) už to bude 100 let od ukončení 1. světové války?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, víme, chodili jsme do školy. A také to bude 100 let od založení Československa.

Další odpovědi
yuko

Díky za připomenutí, moje babička by slavila 100 let. Narodila se po 1. sv. válce. Tak hlavně, abychom se my nemuseli dočkat nějaké třeti, i když nás tím média straší.

marci1

Je tomu tak, doufejme, že 1. a 2. světová válka byly jen dvě a obyvatelstvo naší planety se včas vzpamatuje a bude žít ve světovém míru. 🙂

Dochy

Ano.
A 110 let od založení ZOO v Ústí nad Labem, 90 let od založení českého Harley-Davidson klubu, 80 let od Mnichovské dohody, …

A cos vůbec tímto dotazem chtěl říci?

Nuk nuk

Ano, víme. Umíme počítat.

ten který je

Ano.

Klaproth

Já dokonce vím i to, že letos to bude 99 let.

pepe88

To bude oslava, pro fanatismus ultimate hardcore days.

Emefej

Nevím, o tom jsem v životě neslyšel a na FB taky nic nepíšou. To bude nějakej hoax.

Mc Merkurion

… každej rok je nějaký výročí něčeho, dokonce každej rok má někdovýznamnej i docela obyčejnej narozeniny … bude to taky 50 let od návštěvy našich osvoboditelů …

pusinka50

Ne, nevím. A nezabývám se tím. Je mi to úplně šumafuk. Nezajímá mě minulost. Zajímá mě přítomnost, kterou vedou dnešní politici, z které mohou vyplynout mnohem horší skutečnosti, než 1. světová. A zajímá mě budoucnost mých dětí a vnuků.