Víte,že o víkendu má být až 33° C ?

V sobotu 15 °C a v neděli 18°C !!

Nejlepší odpověď
Drap

Když v pohodě přežíváme přeháňky , bouřky a výkyvy v politice, určitě v pohodě přečkáme i tyto teplotní rozdíly.

Další odpovědi
hanulka11

jj aspoň nám nebude hic já těch "33"dohromady snesu-hihihi-holt si vezmu svetr
Doplňuji:
slad 08 , asi neznáš barbakana jak žertuje-přečti si to znova-hihihi

tom004

Plavky,nafukovací člun se železnou zásobou,brusle,ly­že,máme celoročně po ruce,takže nás počásko nepřekvapí.A,přís­lušné tekutiny jsou připraveny také. 🙂

slad08

Tak to nevím, říkali něco že má být spíše chladno a přeháňky, ale pokud bude takto tak to je jedině dobře. Je červenec (léto), tak snad to podle toho bude vypadat.

Jj, už jsem si všiml :)

dědapetr

Konečně bude víkend přijatelný pro návštěvu lesa.Dík za informaci barbakan.Už se těším.