bolak

Víte, že Jarda Jágr letos končí s hokejem?

Jsou to zaručeně čerstvý informace, protože teta bratrance mýho agenta se zná s dědou synovce jeho agenta, a ten právě říkal že někde slyšel, jak někdo říkal, že Jágr říkal, že letos končí v NHL, že už na to prej nemá sílu, a někdo se ho ptal, co teď jako prej bude dělat, a on řék, že prej teď 20 let bude hrát zase NBA a pak že se uvidí.

A je to teďka jako vopravdu horká novinka a ještě to nemá ani Nova.

Kepler: Já zas slyšel že jen do 68, že proto má to číslo na zádech, ale někdo mi říkal, že je to sice pravda, ale zároveň nedorozumění, že mu to číslo našili na dres vzhůru nohama…

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to pravda. Moje ověřené zdroje zase říkají, že má jen dočasné potíže s vaječníkama (nebo koulema, teď nevím). Sezónu ale určitě dohraje, přes léto se trochu poléčí a nechal se slyšet, že chce hrát v NHL až do 70ti. Přinejhorším to doklepe v Kladně.

Další odpovědi
Rakira

jo, chce mít dítě :D

lota

To tedy nevíme.

bolak

Rakira: jo, to já taky slyšel, že prý se o něj pokoušej.. myslíš že při tom řve jarda taky: „gooooooooooo­ooool!!!?“

každopádně zatím furt nic, tak zřejmě nemá střeleckou formu ☹