hanny 2

Víte jaká slavná svatba bude 29.4.2011?

Nejlepší odpověď
annas

Britská královská svatba – William s Kate.

Další odpovědi
dědapetr

Každá svatba která se uzavře v den 29.4.2011 je stejně slavná pro ty kdo ji mají a není o nic méně slavná jako královského páru.Jsou to jen smrtelníci jako všichni.

panenka

Princ William a jeho přítelkyně Kate Middletonová se budou brát

led

Súhlasím s Dědou Petrem každá svatba je pre účastníkov slávna. Len tá Kráľovská je viac propagovaná.