ReHu

Víte, co tankujete?

http://www.kve­rulant.org/pum­pari.html
Doplňuji:
Měli jste někdy problém se špatným benzínem či naftou?

Nejlepší odpověď
Elk

Snad se trochu pohnou ledy a ČOI nám ukáže kompletní výsledky. Raději ale tankuji u lepších společností – tzn. dražších.

Další odpovědi
anonym

Je to zajímavá aktivita Vojtěcha Razimy. Kauzy které řeší jsou ukázkou neschopných institucí a korupce. Ale také vzorem že se lidé nesmíří s nespravedlností. O tomto webu jsem se dozvěděl díky článku na Novinkách.

mojitek

kéž by takovych lidi jako je on bylo víc. Tady je to Kocourkov,zako­ny,vlada chrani zlodeje.Nechapu !

mj81

Našel jsem tam všechny své oblíbené pumpy, kam jezdím tankovat, protože jsou levné. A vy?