Víte co je zvláštní ?!

Vyhledal jsem v Obchodním rejstříku (z údajů,které poskytl provozovatel v oddělení „Kontakt“) a bylo zjištěno,že provozovatel NEMÁ žádné záznamy!!!

Jak mám tomu rozumět?
Doplňuji:
Pro annas a další: https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/rejstrik-firma.vysledky?na­zev=&ic=259+48+253&o­bec=&ulice=&for­ma=as&oddil=B­.2175&vlozka=&sou­d=KSHK&polozek=50&typ­Hledani=prefix&jen­Platne=true

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co máš přesně na mysli.

Adresa ¨na stránce Odppvědí:
Kontakt na provozovatele

Projekt Odpovědi.cz provozuje ASPA, a.s.
tř. Karla IV.635

500 02 Hradec Králové 2

Stránka ASPA, a. s.
Firma je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou B.2175.

Projekty, telejkomunikační služby

Komunitní servery

Odpovědi.cz, Odpovede.sk, Vidpovidi.com.ua Po zadání dotazu z jakéhokoliv oboru odpovídá komunita uživatelů serveru odpovědi.cz.

Seznam dárků.cz Hlídá za Vás dárky pro vaše kamarády a blízké. Již nikdy je nezapomenete obdarovat.

a další
Hardware, elektronika a připojení k internetu
Ubytovací služby
Vývoj softwaru

http://www.aspa.cz/

Další odpovědi
www

Pokud nemá vůbec žádné záznamy, osobně bych mu minimálně nedůvěřoval. Vlastně i pokud mu chybí jen kontakt.

badisko

tak asi neexistuje …:)…

Hlada

Došlo zřejmě k chybě databáze.
https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/rejstrik-dotaz?dotaz=25948253

Drap

Oficíálně ho tedy nelze kontaktovat.

anonym

Hlada,máš pravdu. Už jsem zjistil kdo je členem této akciovky!

pusinka50

A kdo??

pusinka50

Jo, tak podle Hlady jsem už to našla taky. 🙂