Mili @

Víte co je Guacamola?

Doplňuji:
5 měkých avokád
1/2 hrnku salsy (popř.zakyslé smetany)
lžíce limetkové šťávy
rajče
cibule
česnek
sůl
pepř
vegeta

Postup přípravy:
Avokáda rozmačkáme vidličkou a přidáme k nim všechny přísady najemno nasekané. Přilijeme salsu či zakyslou smetanu a limetkovou šťávu. Dochutíme kořením. Podáváme s tortillas chips k pivu či vínu.
DOBROU CHUŤ!

Nejlepší odpověď
rynek878

Guacamola,
SALÁTY:

ingredience:- 2 zralá avokáda- 1–2 rajčata- 6 mladých cibulek- 1–2 čerstvé chilli papričky- 2 lžíce šťávy z limety nebo citrónu- 1 lžíce čerstvého koriandru (nať)- sůl- pepř- pár lístků koriandru na ozdobuPostup:A­vokádo oloupeme, vypeckujeme a vidličkou rozmačkáme. Přidáme nadrobnonakrájenou dužninu rajčat (bez semínek), nadrobno nakrájené cibulky, pokrájené chillipapričky (bez semínek), citrónovou šťávu a koriandr. Podle chuti osolíme a opepříme.Každou porci ozdobíme snítkou koriandru

link:

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:HsbW5AR­HBagJ:vitarian­.cz/ebooks/vi­takucharka.pdf+V%C3%AD­te+co+je+Guaca­mola&cd=5&hl=c­s&ct=clnk&gl=cz&lr=lan­g_cs

Další odpovědi
hanulka11

Slyšela jsem o tom, ale nejedla jsem to. Nemám ráda avokádo.Je to jakoby pomazánka i s přidáním rajčete a koření-jestli se nemýlím .