Rokio

Vietnamci jsou velmi pracovitý národ?

Provozují v Česku restaurace a prodávají oblečení v second-handu.

Odpovědi
elkon

Zdá se, že jsi se probudil z mnohaletého spánku, nebo jen opět potvrzuješ co jsi zač. Protože už je to několik desítek let, co zde Vietnamci podnikají a to v mnoha oblastech. Že by provozovali „sekáč“ jsem si nikdy nevšiml. Ale prodejny potravin, restaurace, večerky a prodejny různého nového zboží ( oděvy, domácí potřeby, drogerie, papírnictví a pod.) jsou takřka na každém rohu. Často lze u nich koupit i věci, které v našem běžném obchodě nevidíme.

paul1

Myslím, že ano, aspoň mohu něco takového říct o těch, co jsem viděl.