Avatar uživatele
Rokio

Myslíte si, že jsem rasista a xenofob?

Jsem pro, aby Česká republika přijímala cizince, ale pouze ty, u kterých je předpoklad, že se přizpůsobí zákonům a kultuře našeho národa.

Pokud jde o můj vztah k jednotlivým národnostem, tak mi nevadí Ukrajinci a Vietnamci, protože zde žijí ku prospěchu našeho státu. Naopak mi vadí Rómové, kteří zde dělají nepořádek a nepracují (poznámka: Ostatní Rómové mi nevadí.) a taktéž mám averzi vůči Arabům, jenž se dopouští terorismu.

Co se týče ras, tak nic nemám proti Asiatům a své rase, avšak mi vadí ti černoši, kteří jsou laxní.

Nevadí mi tedy člověk jakéhokoliv etnika, který respektuje zákony a kulturu ČR a chová se příkladně.

Upravil/a: Rokio

Zajímavá 0 před 2340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tvoje vyjádření je zmatené. Jsi pro přijetí cizinců, ale kdo a jak pozná, že budou respektovat naše zákony?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Odpověz si sám.

Napovím: Rozlišuješ lidi podle jejich původu, rasy a národnosti.
Zbytek, co jsi napsal, vnímám jako „omáčku“, kterou to zkoušíš zakrýt.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Doufat, že se cizinci přizpůsobí naší kultuiře je velmi naivní. Mají snahu udržovat (a zavádět) tu svou. Pokud je to v rámci zákona, proč ne.. ;)
Zákony země, ve které člověk žije a svobodně se rozhodl v pro život v takové zemi, je třeba dodržovat. To však někteří jedinci cizích národů (s odlišnou kulturou) nejsou chotni ctít.
Na základě položené otázky s dovysvětlením a „podmínkami“ , se nabízí odpověď: ano, jste.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nejsi rasista a xenofob. Jsi jenom zamindrákovaný kluk, který si právě našel nové trolovací téma, kterým nás tady bude oblažovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Ano. Tohle je projev rasismu. Možná to chce číst i jiné zdroje jak Facebook.

Upravil/a: mzm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Starý pamětník v milované hospůdce na toto téma nedávno odpověděl, při budování komunismu část Romů pracovala na různých pomocných pracích, při budování kapitalismu většinou nahrazeno Ukrajinci, občas se také objeví vydřidušská česká a ukrajinská agentura, která ukrajince pěkně škube, rovněž máme ukrajinskou mafií. Rákosníci, jinak tato velmi pracovitá menšina prodává výrobky, které někdy vydrží i půl roku, čecháček řekne nekup to je to levné, brzy zahodí a zakoupí podobný šmejd další, aby také byl dostatek odpadů, jinak tito pracanti vaří, kšeftují různé pochutiny a rovněž tím vyrabí další a další narkomany.
Pokud budeš rasista tak si s tebou rychle poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Pracuji mezi lidmi z celeho sveta – tedy ruznych narodnosti. Nikdo z nich mi nevadi, jsou to lide, kteri studuji, pracuji, jsou slusni, nemame mezi sebou zadne problemy. Lide jsou slusni a hodni a jsou lide neslusni a zli. A ti se najdou v kazde zemi. Nenastoupis do autobusu, protoze ho bude ridit nekdo, kdo nevypada jako Ty? Pak jsi rasista.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

ivzez: Co je tedy podle tebe rasismus a xenofobie? Já se nedopouštím žádné dikriminace. Všichni jsme si rovni a jsem pro, aby zde cizinci byli, pokud se přizpůsobí kultuře a zákonům České republiky. Dopouštím se POUZE rozlišování.

před 2339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jak jsi na tom s němčinou?
http://www.do­errlamm.de/mor­genstern/Rassis­musBegriff.htm
(Doporučuji pozorně pročíst všechno.)

před 2339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Rozlišování lidí podle ras je rasismus.

před 2339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek