Rokio

Myslíte si, že jsem rasista a xenofob?

Jsem pro, aby Česká republika přijímala cizince, ale pouze ty, u kterých je předpoklad, že se přizpůsobí zákonům a kultuře našeho národa.

Pokud jde o můj vztah k jednotlivým národnostem, tak mi nevadí Ukrajinci a Vietnamci, protože zde žijí ku prospěchu našeho státu. Naopak mi vadí Rómové, kteří zde dělají nepořádek a nepracují (poznámka: Ostatní Rómové mi nevadí.) a taktéž mám averzi vůči Arabům, jenž se dopouští terorismu.

Co se týče ras, tak nic nemám proti Asiatům a své rase, avšak mi vadí ti černoši, kteří jsou laxní.

Nevadí mi tedy člověk jakéhokoliv etnika, který respektuje zákony a kulturu ČR a chová se příkladně.

Nejlepší odpověď
Drap

Tvoje vyjádření je zmatené. Jsi pro přijetí cizinců, ale kdo a jak pozná, že budou respektovat naše zákony?

Další odpovědi
ivzez

Odpověz si sám.

Napovím: Rozlišuješ lidi podle jejich původu, rasy a národnosti.
Zbytek, co jsi napsal, vnímám jako „omáčku“, kterou to zkoušíš zakrýt.

da ny

Doufat, že se cizinci přizpůsobí naší kultuiře je velmi naivní. Mají snahu udržovat (a zavádět) tu svou. Pokud je to v rámci zákona, proč ne.. ;)
Zákony země, ve které člověk žije a svobodně se rozhodl v pro život v takové zemi, je třeba dodržovat. To však někteří jedinci cizích národů (s odlišnou kulturou) nejsou chotni ctít.
Na základě položené otázky s dovysvětlením a „podmínkami“ , se nabízí odpověď: ano, jste.
😉

Klaproth

Nejsi rasista a xenofob. Jsi jenom zamindrákovaný kluk, který si právě našel nové trolovací téma, kterým nás tady bude oblažovat.

mzm

Ano. Tohle je projev rasismu. Možná to chce číst i jiné zdroje jak Facebook.

Kryšpín

Starý pamětník v milované hospůdce na toto téma nedávno odpověděl, při budování komunismu část Romů pracovala na různých pomocných pracích, při budování kapitalismu většinou nahrazeno Ukrajinci, občas se také objeví vydřidušská česká a ukrajinská agentura, která ukrajince pěkně škube, rovněž máme ukrajinskou mafií. Rákosníci, jinak tato velmi pracovitá menšina prodává výrobky, které někdy vydrží i půl roku, čecháček řekne nekup to je to levné, brzy zahodí a zakoupí podobný šmejd další, aby také byl dostatek odpadů, jinak tito pracanti vaří, kšeftují různé pochutiny a rovněž tím vyrabí další a další narkomany.
Pokud budeš rasista tak si s tebou rychle poradí.

yuko

Pracuji mezi lidmi z celeho sveta – tedy ruznych narodnosti. Nikdo z nich mi nevadi, jsou to lide, kteri studuji, pracuji, jsou slusni, nemame mezi sebou zadne problemy. Lide jsou slusni a hodni a jsou lide neslusni a zli. A ti se najdou v kazde zemi. Nenastoupis do autobusu, protoze ho bude ridit nekdo, kdo nevypada jako Ty? Pak jsi rasista.

Rokio

ivzez: Co je tedy podle tebe rasismus a xenofobie? Já se nedopouštím žádné dikriminace. Všichni jsme si rovni a jsem pro, aby zde cizinci byli, pokud se přizpůsobí kultuře a zákonům České republiky. Dopouštím se POUZE rozlišování.

ivzez

Jak jsi na tom s němčinou?
http://www.do­errlamm.de/mor­genstern/Rassis­musBegriff.htm
(Doporučuji pozorně pročíst všechno.)

ivzez

Rozlišování lidí podle ras je rasismus.