Kepler

Viděli jste film Na život a na smrt (2013)?

Za mně jeden z nejlepších válečných filmů, co jsem kdy viděl. Nic pro slabé povahy. "Objevil" jsem ho až teď. Znáte nějaký podobný?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 3 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
elkon

Neznám, ale když chceš drsný válečný film, tak třeba Umírání za dlouhého dne.

0 Nominace Nahlásit

tvaruzekcz

Nepříliš sofistikovaná válečná řež - VŠE a mnohem více viděno už tisíckrát jinde.

Nesmyslné války chrlí mnoho podobných filmových příběhů mladých mužů, kteří položili život "za něčí přesvědčení a lepší život národa, který o to nestojí"

0 Nominace Nahlásit

aliendrone

Hmm, emerickej pokus o odpověď na mnohem LEPŠÍ ruský film "9.rota". https://www.csfd.cz/…
Chápu, že ti při zmínce "ruský film" naskakují pupínky (znám tvoji alergii), ale sorry bejku, přes veškerou snahu je 9.rota mnohem poutavější, postavy a jejich motivace uvěřitelnější a lze se do nich mnohem lépe vcítit. Oba filmy jsou podle skutečných událostí (které ve skutečnosti proběhly JINAK ;) :D), ale Rusmeni z toho podle mě vytěžili VÍC.
Faktem ale je, že měli výhodu v tom, že to měli "už za sebou", zatímco Amíci ještě žili v bludu, že vyhrají. ;) :D :D

Nebo mi chceš tvrdit, že se ti emerická verze OPRAVDU líbila víc, než ruský originál? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Kepler

alien: 9. rotu neznám, zkusím si ji stáhnout. Ale jinak máš pravdu, rusoviny nemusím.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV