Avatar uživatele
klimes.ka

Jaká je nejděsivější filmová scéna, kterou jste kdy viděli?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mě napadl starší film, mám dojem, že nedávno opakovali v TV, je film Mlčení jehňátek s Anthony Hopkinsem.

Jinak nejsem přítelem drastických a drsných scén, spíš klasických detektivek, v nichž nejsou děsivé scény, ale i přesto se objeví někdy kruté způsoby vražd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Více scén ve filmu To. A kniha byla ještě hroznější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Záznam jednání PS

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud vidím film poprvé, jsou některé scény, když jsou nečekané vlastně velmi děsivé. Například Čelisti – objevení hlavy ve člunu pod vodou, Hrabě Drakula v české verzi a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Totéž, co Drap – záznam z jednání parlamentu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tá nepripravená a nehraná, ale ktorú reálne hrá a režíruje sám život.
Spomeniem napríklad jednu:
sneh, poľadovica a ticho na ceste aj v idúcom aute. Ani vietor, ani motor nepočuť. Zrazu pred vami vidíte ako šero pretínajú svetlá v hlbokom tichu roztancovaného auta, ktorého reflektory vás oslepujú. Nebolo, kde vyhnúť, na zľadovatelej ceste sa zle brzdí… Vtom tesne pred sebou zbadáte tvár človeka pred vašim čelným sklom a pozerajúceho sa meravo na vás. Nič neprehlušilo hrobové ticho, akoby ste natvrdo vypli zvuk. Prekvapujúce bolo, že túto scénu som po rokoch uvidela vo filme a hrôza toho „tanca smrti“ sa vrátila, napriek tomu, že vtedy sa nikomu nič nestalo… Ale nechcite, aby som si spomenula názov filmu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Ještě mě napadlo Kladivo na čarodějnice… České! Pecka…

před 2178 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek