paul1

Viděl někdo nové mapy Evropy prezentované v Rusku?

Slyšel jsem, že v ruských novinách zveřejňují upravené mapy Evropy s pozměněnými hranicemi. Dají se najít na internetu?
Tak jsem to našel a doplňuji:
10.4.,2022, TV Markíza, relace: „Na telo“, 13. minuta vysíláni:
https://video­archiv.markiza­.sk/video/na-telo/epizoda/73972-10-4-2022

Nejlepší odpověď
Ametyst

Co se říká v Rusku, se nedozvíme. První věc, kterou Západ udělal, bylo, že vypnul ruské zprávy, ruské weby, včetně anglického vysílání britských a amerických novinářů. Teď máme jen jednostranný ukrajinský náhled. Důkazy zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MuA5SOI3haI Kanada: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IqnNWwIP­Xck

Další odpovědi
ten který je

Jak to máme vědět,když je všude zavedena cenzura a mnohdy jsou vypnuty nebo mazány názory čtenářů?Potom se nelze divit,když vznikají fámy.Lidem je odepřeno vytvořit si vlastní úsudek.

Drap

Ty jsi takové mapy viděl, nebo jen se snažíš šířit poplašné zprávy?

da ny

Žádné mapy jsem neviděla. Těžko uvidím. Pamatuji si, co říkali američtí vojáci o ČR v r. 1986! „ S vámi se počítá jen jako s tranzitní zemí a po nějaký čas, montovnou.“
Co se děje v Rusku a pravdu se v naší republice, od politiků a z médií, hned tak nedozvíme. Posluhují EU a USA. Ném diktují a lžou.
Mně stačí, že nám Ukrajinský „Himmler“, zvedl o 1/3 cenu ZA TRANZIT ROPY, přes jejich území.
Pravděpodobně je to „odměna“ za zbraně, tanky a další vojenskou techniku, stávající vládou ČR.
Odměna, za finanční a materiální podporu nespokojených ukrajinských emigrantů a části „válečných utečenců. Ani ta „lůza“ si neváží všeho, co se jí zdarma poskytuje. Devastuje ubytovací prostory. Rukou smetou kuchařkám jídlo nandané na talíře. Cpou se v mekáči. To, co jim v karlovarském hotelu vyvařují, nemá k dispozici běžná česká rodina. Každé 8. české dítě, které nemůže z finančních důvodů chodit na školní obědy, hladoví. Je mi z toho na nic. Zřejmě je všechno jinak, než se zdá (/díky předkládaným informacím). I na tom západě mají dostupné i informace o „býkárnách“ evropských vlád, informace o Rusku.

Pepa25

Díval jsem na uvedený pořad, ale ne na celý. Slyšel jsem, že něco v tomto smyslu tam říkala paní Remišová. Netuším, kde k tomu přišla. Měla by to uvést ona. Ruské zdroje čtu, jsou tam nehoráznosti (např. zde je překlad jednoho nehorázného článku http://tapoli­tika.cz/slider/de­nacifikace-ukrajiny-ria-novosti/ i odkaz na původní zdroj https://ria.ru/20220403­/ukraina-1781469605.html ) ale explicitně o změnách hranic jsem zatím nic nečetl.

Zdroj: https://www.rtvs­.sk/televizia/ar­chiv/14036/319207#1299

hapiky

Nevěřte kecům, Originální mapu má Putin vytetovanou na zadní části…
Zpráva je ověřená proruskými trolly, kteří utírají Putinovy zadek.

paul1

Pro „Drap“ – omlouvám se, slovo „údajně“ tam nepadlo. Přehrál jsem si tu část v 13 – té minutě znovu, je tam řeč o oficiálních ruských zdrojích (TV, noviny), cenzurovaných Kremlem, kde jsou údaje o tom, jak by měla vypadat mapa Evropy v budoucnosti a že Slovensko tam není. Takže ještě jednou – je to na TV Markíza, relace „Na telo“ z 10.4.2022, od 13 – minuty vysílání. Takže to vypadá na podložené zprávy, já panu Kollárovi věřím

paul1

Hledal jsem, hledal, ale asi málo, nenašel jsem. Možná někdo bude mít větší štěstí:
https://www.bin­g.com/images/se­arch?q=Mapa+Ros­ji&form=RESTAB&fir­st=1&tsc=Image­HoverTitle

Pepa25

Ametyst zase lže, jako obvykle. Oficiální ruská tisková agentura je dostupná zde: www.ria.ru

led

Pepa25, ria.ru mi hlási nedostupnosť, ale možno, že Remišová u vás ešte nazasiahla s cenzúrou.
"Tento web je nedostupný
Web www.ria.ru príliš dlho neodpovedal.

Pepa25

Takto to zkuste bez www, jen ria.ru

led

paul1, v odkaze na markízu „na telo“ v celej relácii, nebola mapa, ani mapa upravenej Európy…

Viktorie II.

Pepa25, Ametyst určitě nelže, to si myslíš jenom ty. Myslíš, že ti, co ji dali paleček ji také nevěří. Mimochodem, proč dáváš nefunkční odkaz? Na jeho kliknutí se mi objeví: Tento web je nedostupný. Pokud tobě jde odkaz otevřít, hoď tu screen hlavní stránky. Jinak tě považuji za sedmilháře.

Pepa25

Jak nefunkční odkaz? Tak dám na konkrétní články: https://ria.ru/20220411­/neft-1782985516.html nebo https://ria.ru/20220411­/bucha-1782968245.html Jestli mě budete s led pořád tvrdit, že to nefunguje, tak fakt na tomto webu končím, protože za blbce tu nebudu …

Kryšpín

Podle mého odhadu v ČR cenzura není jenom nevím kde je svatá pravda a kdo je její výrobce, dále zda měl T.G. Masaryk pravdu nebo lhal když měl názor, základ demokracie je diskuze, rovněž V. Havel, kde je cenzura nelze věřit médiím.
Nadhodil jsem toto téma mezi staršiny a dostal jsem odpověď podívej brko, zkoumej v historii kdo byl reakcionář nebo nyní populista.

Ametyst

Ten který je: Cenzurou ke konspiracím! To je výsledek.

paul1

Dnes dopoledne byla o tom řeč v relaci: „o 5 minut 12“ na STV 1. Jako hosté byli přítomni páni Kollár, předseda parlamentu a Fico, předseda starny Smer.. To je odpověď i pro „Drap“. Údajně na mapách Slovensko není.

Drap

To neni odpověď. Co to je údajně, takže i oni ty mapy neviděli, nehledě k tomu, že mapu si může pomalovat každý. Divím se ti že věříš takovým nepodloženým a neověřeným věcem.

paul1

Re: není odpověď. No jinou neznám. Na ruské weby se bojím jít, co když mne tam napadne nějaký ví – rus?

paul1

https://video­archiv.markiza­.sk/video/na-telo/epizoda/73972-10-4-2022
Věřím? Spíš hledám pravdu. Fakt je, že u nás oficielně zprávy z Ruska neuvidíš a to je chyba. Ruské zdroje, či adresy neznám. Ale Kollárovi docela věřím, ten z úst zatím
nějaké kraviny nevypustil.