Avatar uživatele
Eloška

Viagra reklama

Pořád mi chodí do e-mailu denně tak cca 26 mailů s reklamou na viagru z USA, bloknout to nejde , protože je to vždycky z jiný adresy. Svůj mail nikde moc nedávám , tak nechápu jak je to možný. Dřív jich přicházeli 5 týdně do Spamu , těd jdou do doporučený. Jde to nějak nastavit? Mám e-mail na atlasu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4315 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

hm, ten problém jsem měl na starém mailu taky ;{( nevím, jak je to na Atlasu, ale není tam mezi možnostmi něco jako "smazat jako spam" či "označit jako spam"? Ale je-li to vskutku pokaždé z jiného mailu, tak, pravda, ani tohle nepomůže...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Eloško, zkus zablokovat celou doménu ze které to chodí. Většinou jde o .com a měl by být pokoj. jinak nevím jak na atlasu, ale u jiných jde právě u blokace mejlové adresy zablokovat celou tuto doménu. Je tam přímo kolonka pro zaškrtnutí-blokovat adresu, blokovat doménu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Zablokovat .com není dobrý nápad, tím odříznete i své známé, kteří mají maily na gmail.com a nebo pracují u nějaké nadnárodní firmy, která má maily typu @firma.com

Váš mail pak mohli spammeři získat úplně jednoduše tak, že jste jej zveřejnila někde na internetu (diskzuní fórum, inzerát s kontaktem apod.), spammeři používají tzv. roboty, kteří prohledávají internetové stránky a hledají na nich mailové adresy.

No a jinak bych doporučil používat mail na centrum.cz, funguje tam spamový filtr, který dokáže celkem dobře rozlišit, co je spam a co ne a poštu přefiltruje za vás.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost