Avatar uživatele
leonessa

Věštci a kartářky

Jakou máte zkušenost s kartářkami? Máte v Praze někoho, komu v tomto ohledu skutečně věříte? A jak jste se k nim dostali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, Lucimia, anonym před 5070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
oskar

Ja jsem ještě u kartářky nikdy nebyl,ani po tom netoužim.Moje babička říkávala:Budoucnost si nenechávej hádat budeš mít život spokojenější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Už nikdy více!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Nevím zda věřit či nevěřit.Záleží asi na konkrétní osobě.Mé matce před dávnými lety kartářka předpověděla nejen budoucnost která se vyplnila, ale pověděla jí i minulost která byla pravdivá.Já osobně bych tam nešel protože bych se bál co mne čeká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Kamarad byl pred xxx lety v Ekvadoru u šamana,potom byl u Kludské a oba mu rekli prakticky to same(zadne obecne veci..) tak na tom asi neco bude.Jenom doplnim ze se mu to perfektne vyplnilo.Ale co psal Oskar je pravda,tak popremyslejte nez k nekomu pujdete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Kousek od nás žila stará paní-kartářka a k ní jezdili stovky lidí,mimo jiné i p.Jiřina Bohdalová,Andrea Černá......at­d.Kupodivu na tom nechtěla jenom vydělávat,protože finanční hotovost nechtěla.Já osobně ale kartářkám nevěřím.Někteří hádají budoucnost,tak,že Vám předpoví,že se Vám zraní dítě apod.Ono by bylo divný,kdyby se malý dítě nezranilo,takže vlastně měla v ,,předpovědi" pravdu. :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tato zaliba je osemetna,jak pro tazajiciho,tak pro kartarku.Dnes se tim zivi moc lidi a delaji si s toho vydelecnou cinnost.Dobri kartari,nejsou tak videt a opravdu umi,nejsou tajemni a netahaji z lidi prachy,vim o cem mluvim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kartářce bych věřil asi stejně,jako horoskopu v Blesku.
Opravdu jste ochotná uvěřit,že někdo vám řekne,co vás čeká a nemine? Z karet,byť speciálních? Křišťálová koule – bomba. Také s obdivem vzhlížím k astrologům,ovšem hádání budoucnosti z lógru- to nemá chybičku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pošlu ti mailem telefon na jednu v Pze. Je dobrá, čím častěji se chodí, tím jsou odp.přesnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Jedna známá také byla a také se ji to vyplnilo ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Znám osobně kartářku.Domnívám se,že mi řekla samé povrchnosti, neosobní a hodící se na každého.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek