leonessa

Věštci a kartářky

Jakou máte zkušenost s kartářkami? Máte v Praze někoho, komu v tomto ohledu skutečně věříte? A jak jste se k nim dostali?

Nejlepší odpověď
oskar

Ja jsem ještě u kartářky nikdy nebyl,ani po tom netoužim.Moje babička říkávala:Budoucnost si nenechávej hádat budeš mít život spokojenější.

Další odpovědi
aramah

Už nikdy více!

ten který je

Nevím zda věřit či nevěřit.Záleží asi na konkrétní osobě.Mé matce před dávnými lety kartářka předpověděla nejen budoucnost která se vyplnila, ale pověděla jí i minulost která byla pravdivá.Já osobně bych tam nešel protože bych se bál co mne čeká.

mojitek

Kamarad byl pred xxx lety v Ekvadoru u šamana,potom byl u Kludské a oba mu rekli prakticky to same(zadne obecne veci..) tak na tom asi neco bude.Jenom doplnim ze se mu to perfektne vyplnilo.Ale co psal Oskar je pravda,tak popremyslejte nez k nekomu pujdete.

roxy52

Kousek od nás žila stará paní-kartářka a k ní jezdili stovky lidí,mimo jiné i p.Jiřina Bohdalová,Andrea Černá......at­d.Kupodivu na tom nechtěla jenom vydělávat,protože finanční hotovost nechtěla.Já osobně ale kartářkám nevěřím.Někteří hádají budoucnost,tak,že Vám předpoví,že se Vám zraní dítě apod.Ono by bylo divný,kdyby se malý dítě nezranilo,takže vlastně měla v ,,předpovědi" pravdu. :)))

anonym

Tato zaliba je osemetna,jak pro tazajiciho,tak pro kartarku.Dnes se tim zivi moc lidi a delaji si s toho vydelecnou cinnost.Dobri kartari,nejsou tak videt a opravdu umi,nejsou tajemni a netahaji z lidi prachy,vim o cem mluvim.

anonym

Kartářce bych věřil asi stejně,jako horoskopu v Blesku.
Opravdu jste ochotná uvěřit,že někdo vám řekne,co vás čeká a nemine? Z karet,byť speciálních? Křišťálová koule – bomba. Také s obdivem vzhlížím k astrologům,ovšem hádání budoucnosti z lógru- to nemá chybičku.

ReHu

Pošlu ti mailem telefon na jednu v Pze. Je dobrá, čím častěji se chodí, tím jsou odp.přesnější.

Lucimia

Jedna známá také byla a také se ji to vyplnilo ☹

Michal

Znám osobně kartářku.Domnívám se,že mi řekla samé povrchnosti, neosobní a hodící se na každého.