fionka

věříte,že v prosinci má být konec světa???

Nejlepší odpověď
kropitko

Konec světa už byl dávno, to ostatní , to co bude, to budou jen následky,,,

Další odpovědi
annas

10 stránek odpovědí, stačilo vložit do modré lišty, tedy rámečku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012&sa=Vyh­ledat

mojitek

jestli myslíte předpověď mayů atd,tak to si musíte počkat až na prosinec 2012 (teď je 2011) 😉

lukas.zmizik

jestli to zas predpovidal nejaky american, tak sme v klidu, protoze jelikoz sme za amerikou 20 let pozadu, mame jeste cas…

konec sveta by mne nastval jedine, kdyby byl den pred vyplatou…

Drap

Nevěřím, ale možné je všechno

venkovan

Jak pro koho.

lexx

Nový socialismus východoasijského typu, žáden osobní majetek, žádné soukromí, manufaktury, 15 hodinové směny 6 x v týdnu, nepřetržitý provoz, pracovní lágry, hromadné ubytovny pro 1000 dělníků, 3× týdně studená sprcha, 1× ročně nové montérky, pracovní obuv na 10 let, 30 min. denně TV zprávy, 1× měsíčně placený sex, úzká celoglobální vladnoucí elita, finanční oligarchie. Fantazie ? Ne, realita roku 2013.

Karolí

Nevím. Myslím si že nebude, ale možné je všechno ;)

mosoj

Konec světa fyzicky nebude, ale hospodářsky a společensky ano. Již to začalo a koncem roku 2012 to bude vrcholit. Pak začne něco nového. Asi se narodí nový Lenin. Geneticky spřízněný se starými a Mayi.

magdalenah

Plně souhlasím s těma komentářema nahóře! :D :D Já bych ještě 100 tun mouky a cukru nekupovala a neodjížděla na Mars. :D