Avatar uživatele
martinhorn80

Věříte tady někdo, že za tornádem na jižní Moravě stojí Rusko a že to je odveta za Vrbětice?

Odkazuji na zajímavý článek z roku 2010 https://tn.no­va.cz/clanek/ma­gazin/histori­e/technika/rus­ko-hlasi-prulom-zbran-na-vyrobu-tornad-je-na-ceste.html

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? autacek, hapiky, aliendrone před 1041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Já věděl, že jsem nasypal prášek do zásobníku pračky, než jsem ji spustil! Nejsem takový sklerotik, že bych to neudělal. JO, to ten zmetex Putin a jeho agenti mi ho skrytě za zády z něj zase vysypali, abych si nevypral! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

I když mají Rusové nějaké moderní zbraně, poručit větru či tornádu, na to nemají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Možná tak na Apríla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Rusko odpálilo Vrbětice a teď se za ten odpal mstí tornádem? Tvoje logika je trochu zvrácená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

ne
konspirační odpověď na konspirační teorii… Hezké…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Je to nesmysl. Není v lidských silách vyvolat tornádo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Tornádo nikoliv, ovšem došlo ke změně zařazeni jako nepřátelský stát, což znamená úpravu pro případný vojenský útok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

Mám doma knížku Haarp od Jerryho Smithe. Fascinující čtení. Když bylo v Thajsku strašné tsunami, napadlo mě, jestli cílem nemělo být Japonsko. No vida, a ono to přišlo.

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Jak někdo takový blábol může označit jako zajímavou otázku?

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Pepa25>>> Celkem snadno! Někteří mají zvláštní smysl pro humor, jiní prozměnu žádný. ;) :D :D

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Někdo to může brát za vtípek… Ono také těch různých teorií co jsme s kamarády navymýšleli třeba na průmce… Bohužel ale to jsou fantastické teorie, které se nesmí dostat mezi úzký kroužek zainteresovaných, protože jakmile se to dostane mezi lidi, už to není vtípek, není to teorie, je to najednou spiknutí všech proti všem a základ pro hon na čarodějnice.

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek