Zvědavý

Věříte na nezvratný osud a že co se má stát, to se stane ?

Odpovědi
DoTazatel

Věřím. Co se má stát se vždycky stane. Nikdy se nestalo nic, co se stát nemělo.

Osud řídí vše, zasahuje do těch nejmenších detailů, protože úplně vše je dopodrobna propojené, vše souvisí se vším.

Mnoho lidí tvrdí, že „něco“ ovlivnit můžeme. Jenže my máme jen pocit, že něco ovlivňujeme – totiž my to skutečně můžeme ovlivnit, ale my jsme součástí toho osudu, osud nás utvořil takové, jací máme být, včetně našich rozhodnutí. Každé naše rozhodnutí a volba je tím pádem v souladu s osudem. Nikdy se proto nestalo nic, co by se stát nemělo, protože vše je osud.

Edison

Pohledej tady!! Je to tu snad milionkrát zodpovězeno!!