terinka123

veríte na duchy???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

V odkazu si toho počteš!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-duchy

Další odpovědi
Pájo

Ne

samicek333

Ne

Natee

Ano

baghira

Ne

Na duchy samozřejmě nevěřím, ale spolupracuji s nimi.
Na své kolegy taky nevěříš, ale normálně s nimi komunikuješ.

emba5

Ano

Osobní skušenost s odhalením hrobu několika německých vojáků z druhé sv. války pod bytem bratra na starém statku.Po odkrytí jejich příběhu,dá se říct vyslechnutí,skon­čila záhadná zjevování tajemných postav a oděvování nevysvětlitelných zvukú,krokú a podobně.

Deli

Ano

Cítím a slyším svoji babičku, která nás tam odněkud nahoře chrání.
A nejen ji…