ten který je

To je vizitka pražského primátora Hřiba (Piráti),který navíc financuje pochody homosexuálů a dalších odchylek částkou 650 000 z rozpočtu hl.města.Potom se nesmí nikdo divit,proč se zvyšujÍ poplatky za parkovné nebo MHD.To už nemluvím o nevyřešeném obchvatu.

Další odpovědi
Ametyst

Nikdo nikde nemá problémy, jenom Praha? Vždyť tam zůstává nejvíc peněz z rozpočtu, tak proč ? Projeďte se po silnici č. 35, a uvidíte ty jámy.

Malvína

Ne, nebydlím v Praze.
Zajímavé. Vskutku.

Pepa25

Co vím, tak ta zeď po Letnou je vyloženě určená na hovadiny. Kdysi jsem tam jel a lekl jsem se podobné šílenosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.