Věděli jste, že akrobatické lyžařky musí umět plavat? Nebo skáčou do malé hloubky a mají plovací vestu?

Nejlepší odpověď
anonym

Odbornika na plavani tu uz mame. Ten to bude jiste vedet …
pockame , vsak on se ozve. ! 🙂

  • iv-

Doplňuji:
P.S. Barnajko – 🙂
Ja nevim co si " o tom " myslet. Me to vrta porad hlavou. Jak to asi mysli. 🙂 -iv-

Další odpovědi
MacChill

Měli by mít určitě vesty, vzhledem k tíze vybavení by se ocitli ihned pod vodou

barnajka

Ano, samozřejmě že musí umět plavat!
Jak vždycky říkám: Plavání-základ života!

Však přece i v té pohádce se zpívá:
Plavááání, plavááání – všechny smutky zahání,
plavááání, plavááání je lék
Plavááání, plavááání – to nám úsměv zachrání,
plavááání, plavááání je lék :))

A v pohádkách by se kecat nemělo, ne!? :/

Doplňuji:

  • iv- Já myslím, že neozve :))

Protože on už se ozval.
Touto otázkou ;)

barnajka

  • iv- V plavání je zřejmě hloubka, která nám ostatním dosud uniká – jinak si ten tazatelův zápal vysvětlit neumím :))

Možná nová evoluční teorie?!?

Třeba se člověk nevyvinul z opice, ale z ryby… kdoví?!

To mi připomnělo jednu ohromnou scénku ze seriálu Lucky Louie.

Snad se věřící neurazí :))

http://www.you­tube.com/watch?v=BNE­clgQFDNg

anonym

:-O) No, hlavne , aby se nam neurazili Adminkove.
A na me musite pomaloucku. Vemte v podtaz , ze moje nejsprostsi slovo je : hovinko ! A vy na me s pickama ! 🙂
No, ale cely zivot je o uceni. 🙂 -iv-

barnajka

Když to slůvko prošlo i v televizi, snad projde i u adminků :)
Já taky nejsem až takový dlaždič sprostý, jak možná na první pohled působím – vulgarismů znám sice hooodně, ale jejich používání se snažím omezit na maximální minimum :))

anonym

Ok. Alespon jste me trochu pobavila. Dnes mam totiz malou depicicku ( s picickou ). 🙂

  • iv-