zjentek

Ve které minutě filmu Svatba na divoko si J. Malkovich u zrcadla stříhá nůžkami bradku a nějak to pro sebe i komentuje?

Může někdo zaslat čas události, případně link se stopáží? Děkujů 👍

Odpovědi
paul1

Mělo by to být v první hodině a šesté minutě.

zjentek

Ad Paul1>>>i got it, je to v osmé minutě. Ale i tak děkuji, jste tady docela schopní, opravdu. Díky že sis dal tu práci. Od toho ostatně tento server vznikl, bezpochyby 😉

zjentek

To jsem zvědav co všudypřítomný Elkon zase odpoví, chjo… 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

…Přitom se mu zde nabízí jedinečná příležitost oddat se své oblíbené kratochvíli, tzn. POSLAT LINK.

elkon

Nedělej ze sebe ještě většího magora než jsi. Ani nevíš, co je to kratochvíle, link posílám těm co neví, nebo takovým jako jsi ty, „neschopným“. Film si najdi sám.

zjentek

Elkon, a tak naštěstí tady nejsi sám, že…