Vaše nejoblíbenější jméno

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jiné

Nejoblíbenější je vždy to,které nosí nejoblíbenější lidé…:D

Další odpovědi
anonym

jiné

Líbí se mi všechna tři zde uvedená jména a ještě spousta dalších českých jmen. Hezké je každé jméno vyslovené s láskou.
Nemám ráda, když rodiče svým dětem zbytečně komplikují život módními výstřelky i v této oblasti.

Amie

jiné

Mám sem dávat seznam mých nejoblímenějšíchjmen, nebo stačí že ses netrefila?

IK

Bára

Barunka je dobré, v naší rozsáhlé rodině se snažíme aby se jméno neopakovalo, takže žádné oblíbené nemám, ale z těch tří se mi Bára líbí nejvíc.

anonym

jiné

Karolínka

Petra09

jiné

Oblibene: Sandra,Zaneta,Mar­gita,Marika,Mag­da,Erika,Irena,I­veta,Darina,Jar­mila,Patricie,Pa­trik,Erik,Mar­cel,Marian,Ste­fan,Richard,A­lex,Dominik,Lud­vik,Adrian…-staci?:-)

HelpMine

jiné

anonym

jiné

Laura, Gabriela, Ema, Elisabeth, Oliver, Dan,.........­.............­.....

Raduska1

jiné

Sára Alex

jiné