zjentek

Vaříte či pečete na den Narození Páně?

Anebo spíše dojídáte chody/menu předchozího dne? Jak to kdo řešíte? To by mě teda zajímalo…

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes se nevařilo ani nepeklo. Jen se dodělávalo co bylo připravené již včera.

Další odpovědi
Kepler

Ne. Teď jsem živ jen z původně 4 kg smaženého kapra a původně 4 l rybí polévky, nic jiného k životu nepotřebuju. No, sem tam ještě kopnu prcka pro lepší trávení.

jirka F

Ano,dnes byli k obědu řízky a jinak dojídáme s předchozího dne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Quentosi, děkuji za korekci, ale… Nemá správně být Narození Páně? Fakt nevím, jsem v pasti. Prosím o vysvětlení.