hanjimka

Vařené vepřové maso

prosím o recept na nějaké rychlé jídlo či třeba pomazánku z vařeného vepřového masa.Jsou to jen kousíčky obrané z kostí.Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pomlet na jemno, přidat hořčici, koření, kyselou okurku, třeba i vařené vejce, zamíchat a skvělá pomazánka jer hotová. Pokud je maso hodně libové, přidat sádlo, aby byla pomazánka dobře roztíratelná a hladká.

Další odpovědi
anonym

Sáček zmražené zeleninové směsi (podle toho, co máte ráda) orestovat na pánvi, přidat maso a uvařené těstoviny nebo rýži. Zakápněte trochou kečupu, 2–3 lžíce jogurtu nebo majonézy a máte báječnou večeři. Na dochucování nejraději používám Harmonii chuti. Máte-li masa opravdu jen trošinku, můžete do takovéhoto salátu přimíchat strouhaný nebo na kostičky nakrájený sýr. Chuť můžete obměnit přidáním čerstvé zeleniny.
Takové saláty ze zbytků „něčeho“ jsou vždy chutné a Vaše fantazie si u jejich přípravy přijde na své.