Avatar uživatele
Spiritus

Co s vepřovým, aby nebylo jak podrážka?

Co s vepřovým, aby nebylo jak podrážka?
Doplňuji:
naklepala,usma­žila,uvařila,u­dusila a zuby si vylámala:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, anonym, Jahoda, anonym před 5091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Naklepat,uvařit!?

Tak to bylo špaté maso,nějaký stoletý prasátko! Případně svině!
Doplňuji:
Annas,Vy se papińáku nebojíte,já mám z něho od dětství hrůzu. Mamce to pořád nějak prskalo,sem tam bouchlo. Nějak se mi to nezdá,ale máte pravdu,to by určitě masíčko během chvilky změklo,i když jsem zažila masko,které se nedalo uvařit,dokonce smrdělo prasetem.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nejlepší je tlakový hrnec. V něm se nejlépe maso dusí. Já v něm dělám všechno – brambory, rýži, hovězí, vepřové atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Tlakáče se rozhodně není třeba obávat, je ovšem nutné respektovat návod na používání a nenechávat ho na plotně bez dozoru. Manželka kromě hrnce, kde třeba dělá i kroupy na šoulet, velmi často používá remosku. Perfektní je z ní např. kulatozrnná rýže a bezvadně chutná v remosce upečené /vykostěné/ vepřové koleno. To fakt nemá chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Naklepat a naložit do druhého dne do oleje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Stare maso,nejlepši na gulaš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bylo to opravdu vepřové?
Je to dlouho,co v Rusku našli zmrzlého mamuta.
Ochutnali-šlo to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Slyšela jsem několik názorů odborníků na zdravou výživu, papiňák nedoporučovali z toho důvodu, že se nějak tím tlakem mění struktura toho pokrmu – masa.
A je přece stejně známo, že zdravější je delší vaření za nízké teploty. Takže já vařím, dusím, atd. na velmi, velmi nízkou teplotu, téměř bez vody, ta je obsažena v tom masu a jak není „vymáchané“ v té vodě, má zcela jinou a dobrou chuť. Je to také v nádobí, u toho, co mám, tak poklice sedí přesně na hrnec a voda se z potravin neodpaří, ale udrží se v nich. Také používám tzv.pomalý hrnec a taky dobrý – doporučuji 🙂.
A v neposlední řadě to je také v kvalitě masa, co si budeme povídat, že? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
masenka

tak příště takové maso použij na guláš, dlouho dusit a aby změklo, babička přidává na špišku noži kypřícího prášku do pečiva ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fiurasek9

Myslím že by stačilo jen naklepat a usmažit..nebo udusit..jedno s toho.. nedoporučuji všechno dohromady..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek