dust8

Vadí vám zde otázky ohledně marihuany? A co jiné, třeba i tvrdé drogy?

Odpovědi
Kepler

Já se takovými otázkami většinou nezabývám. Pokud by ale mělo dojít k porušení pravidel a kodexu tohoto webu, jako třeba návod k trestné činnosti, tak bych byl schopen takovou otázku i skrýt.

Funna

mě ne, ale já nejsem amin…

zjentek

Ach jo, zase morhttps://www­.novinky.cz/kok­tejl/clanek/mis­to-musli-sbiral-na-plazi-kokain-nasli-ho-u-nej-pet-kilogramu-40303320álka, dej si panáka.

dubraro

Otázky mi nevadí ale odpovídat na ně nemohu, protože s takovými věcmi nemám zkušenosti.