Marta077

Vadí, když jsem snědla syrové maso?

Nedovařené Čivabčiči

Nejlepší odpověď
Drap

Nám ne, a tobě to také neuškodí. Syrové maso, pokud neni zkažené, je v podstatě velice hodnotná a zdravá potravina.

Další odpovědi
nyjono

Pokud bylo maso zdravé, tak nevadí.

Arne1

Takovej tatarák je taky syrové maso

zjentek

Jak komu. Třeba hnutí Hare Krišna to vadí.

A kolik? Chuťovka? A jaký maso. V některý svalovině za syrova přežívají různý paraziti a některý z nich v tobě přežijí a časem rozežerou i tvoji svalovinu a podobné chuťovky…

da ny

Pokud nebylo se salmonelou (hrozí u kuřat, drůbeže) nebo s tasemnicí či jinými parazity, ne.
Pokud chcete mít „jistotu“, konzumujte naso řádně tepelně upravené.