nyjono

V práci mi z práce zbývají tyto vniřky ventilků. Je mi líto je vyhodit. Co s nimi?

Možná cyklista by je užil.
Jak se to jmenuje. Má smysl dávat inzerát? I když je zdarma
Myslím, že to jsou ty z cykloventilků.

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ nenájdete „vďačného obdarovaného“ využite ich vnútorný závit a prichyťte si ich na dostičku ako vešiačiky. a zaveste si na ne napríklad kľúče, usb káble, pripadne iné drobnosti.

Další odpovědi
Kelt

Záleží, zda to má speciální použití nebo to lze aplikovat vícekrát na více druhů a pod. Ale pokud bude zájem, tak se někdo ozve.

Kepler

Nejsem si jist, vnitřek tohoto ventilku jsem ještě neviděl, ale asi jde o tzv. autoventilek, který se používá i u některých cykloduší. Je spolehlivý, jiné duše už nekupuju. Co takhle to nabídnout zdarma některému prodejci kol a příslušenství? Mohl by to přidávat zdarma jako bonus k nákupu, nic by neporušil a ještě by si udělal alespoň malinkou reklamu.

ivzez

Samozřejmě je vraťte zaměstnavateli
nebo s nimi naložte podle jeho pokynů!
____

Beru zpět, netušila jsem, že jsou Vaše.

elkon

Když je to v práci, tak ty nemáš žádné právo cokoli prodávat, ani rozdávat. Patří to tvému zaměstnavateli. Nechápu tvoje myšlení.

aliendrone

Mno, jestli máš pneuservis, tak sorryjako, ale určitě tvým zákazníkem NEBUDU! Kola mám rád nafouklá na správný tlak, potažmo s kompletními ventilky. ;) :D :D

nyjono

alien, vím, že cyklisti si tyto „čudlíčky“ občas ve ventilku vymění. Takže se asi někomu hodit mohou.

nyjono

ivzez, jako, mám si je dát sobě? Jaké pokyny? Už vícekrát se zmiňuji, že nemám zaměstnavatele ani šéfa.

ivzez

Napsal jste „v práci“…
(Nemůžu si přece pamatovat, kdo všechno ze zdejších uživatelů podniká. )

Ale OK, odpověď upravím. (–:

nyjono

Jo, v práci, ne v zaměstnání.
A … je to jednoduchá otázka. Není potřeba se rozepisovat kco, co, pro koho a jak dělá. Jestli je zaměstnanec nebo ne. To přece není předmětem dotazu.

ivzez

V tom se mýlíte.
Kdyby šlo o zaměstnance, patřily by vnitřky ventilků zaměstnavateli a zaměstnanec by neměl právo s nimi nakládat.

Proto jsem prve odpověděla tak, jak jsem odpověděla. (Nemůžu někomu radit, jak porušovat zákon/y.)

nyjono

elkon, ve své práci si s přebytky mohu dělat co chci. Nechápu tvoje myšlení. Jak už tu je vícekrát zmíněno, nemám zaměstnavatele.

elkon

Nejsem jasnovidec. Máš se vyjadřovat přesně přímo v otázce.

nyjono

Otázka zněla jasně. Není potřeba se rozepisovat co, kde a jak dělám. Je to jednoduchý dotaz. To, jestli jsem nebo nejsem zaměstnanec není relevantní.

aliendrone

led>>> Převzácná, velevážená a vůbec Excelence! Ač si to v hlavě přesypávám sem a tam, tak mi to Vaše využití nějak nejde na rozum. Viděla jste třeba tohle: https://www.ob­chodprodilnu.cz/hak-s-vrutem-pozinkovany-2258.html ? Nepřijde Vám to PRAKTIČTĚJŠÍ? Totiž já umím třeba oškrábat bramboru i oříznutým víčkem od konzervy, jenže škrabka je prostě ŠKRABKA! ;) :)

led

aliendrone – Čo tam klasika, obyčajné háčiky! Toto je iné! Príde k vám návšteva a ajhľa vešiak na kľúče z ventilkov na viečku z 5 litrovej plechovky, to budú z toho paf…