n_kodies

V kolik hodin vstáváte?

Je jedno, jestli jste pracující nebo student nebo důchodce.

Odpovědi
jáára

Teď.

Rokio

V průměru kolem deváté. Dříve jsem ale vstával běžně v jedenáct.

Dnes jsem ale vstal v sedm hodin.

anonym

Když mám ranní, tak ve 4:30, když odpolední, tak v 8:00. By mě zajímalo, k čemu ti tahle informace bude dobrá.

Schluker

Kazdy den v 5:30.

Drap

Nepravidelně, podle toho, kdy se probudím

quentos

Pokaždé jinak.
Ještě loni v prosinci jsem ve všední dny vstával v 5:45, nyní takto z pracovních důvodů vstávám už jen ve středu. V ostatní pracovní dny chodím do práce až na odpoledne, takže vstávám obvykle kolem 8:30, když si zrovna nepospím déle (výjimečně i do 10:30, ale to už bývám na sebe naštvanej), o víkendu taky tak, když se tedy zrovna nechystám někam na turnaj ve scrabblu (jako třeba tuto sobotu), to pak vstávám ve 3:50, abych stihl první ranní vlak. To se mi naštěstí stává jen párkrát do roka.

Pepa25

Budík mám už léta nastavený v každý pracovní den na 6:30. Většinou se tak i sám budím resp. vstávám.

dubraro

V pracovní dny v 5, o víkendu mezi 8 a 9.

autacek

Právě teď.

Arne1

Většinou až se vzbudím

Kelt

Někdy kolem 4, nebo i dříve, dnes mám volno tak to bylo kolem 9. A když přijdu z noční tak i kolem 12 nebo i později.

Hufnágl

Jak kdy. Někdy to je ve čtyři ráno, někdy v sedm, ale nikdy, co jsem ve ST, nevstával déle než v osm.