V kolik hodin chodíte spát a v kolik vstáváte?

jste spáči nebo vám stačí málo?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jsem docela spáč, chodím ve 23 a vstávám v 7.30, pokud můžu i později.

Další odpovědi
mojitek

mam prehozeny bioritmus,takze usinam okolo 03–04h a vstavam tak v 11h

ten který je

Spím málo.To je způsobeno také tímto servrem.:-)Vztávám nepravidelně protože mám nepravidelnou prac.dobu.

Miroslavst

Stačí mi málo.
Chodím spát jak kdy, ale to dobře víš v kolik.
Vstávám ráno do práce o 3/4 na šest.

salsa verde

já chodím tak kolem půlnoci, někdy dříve, vstávám v sedm.

vecernice

Chodím spát tak ve dvě a vstávám před sedmou.V létě by to stačilo,ale tedˇ už pocitˇuju únavu.Každý ráno to pěkně rozběhávám s muzikou.

quentos

pokud zrovna neučím nějaký ranní kurz, tak obvykle zahučím ve 2.00–2.20; vstávám pak kolem deváté, někdy to protáhnu do deseti

panenka

Pokud mám práci (nějaké papírování tak i ve 2 ráno)jinak kolem té 1 ráno a vstávám v 7 protože mám děti a ten nejmenší mě dýl spát nenechá

skorcovaz

Potřebuji cca 9 hodin spánku..
Chodím spát kolem 22:30 a vstávam v 7:00..