Avatar uživatele
Miroslavst

V kolik hodin chodíte spát?

Já tu čučím do počítače a čas letí. Měl bych jít sát neboť ráno vstávám do práce, ale nedá mi to. Koukám, že tu ale nejsem sám.
V kolik chodíte spát vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, BEAES, Marunka před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

no, mně pracovní sezóna začne až za několik dní, takže tu čučím obvykle tak do tří do rána – abys věděl, že v tom nejseš sám; ale příklad si ze mě neber ;{))=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

To je asi hodně různé. Různí lidé mají různě dlouhé potřeby spánku a také různé povinnosti. Např.já neusnu před 23.hod a potřebuji spát min 8 hod. Výhodou mi je, že dělám kdy se mi chce, nicméně si také musím udělat své a pokud to je potřeba, jako včera, když jsem jela na hory, také jsem musela vstávat v 6:30 hod. Je také pravdou, že když jsem ještě byla zaměstnanec a musela jsem vstávat v 5 hod, také jsem neusnula dřív. V pátek jsem ale pak byla úplně odrovnaná, a to jsem se, samo, chtěla jít v pátek a sobotu také někam pobavit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja to mam taky vselijaky,jsou noci az do 3h,nekdy uz v 9h lezim,proste neumim se naprogramovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já miroslave jak kdy většinou v tu 1 hodinu.ale už se mi taky stalo že jsem si tu se známým dopisovala do 3:30

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Podle potřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

za tenhle tejden jsem nespal ani 6 hodin … je to jednoduchy… do 12:00 hraju csko … pak se prepiju redbullama .. a pak cucim ve 4 rano jeste na hokej :D a pak znovu na kompa :D a pak se jde na snidani :D:D:D,a kdyz je skola??? to plati dvojnasob:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Víc než hodinkama se řídím malou. Jdu spát až, když už naše malinká usnula. Většinou usínám až poslední.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Ježíš, vy jste blázni. Nevydržela bych čučet do pc do 3h do rána. já chodím ve 21:30, vyjmečně ve 22:00 a ve velké výjimce ve 22:30, ale to už musí být…Sice jsem zjistila, že když jdu spát v těch 22:30, tak usnu líp a líp se mi i vstává, ale prostě mi to nedá, odbije půl desátá a jdu do postele. 1–2 hod se převaluju než usnu, ale prostě jsem takhle nastavená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Jak kdy,někdy jdu v 8 hodin někdy v 11 hodin podle toho jak dlouho sedím u počítače.Většinou chodím spát už v 8 ale než usnu je 10hodin večer,protože si čtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Je to hrůza,ale mezi 20–21h.Vstávám ve 4h:-(.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Průměrně chodím spát tak ve dvě ráno,ale ani ne k vůli počítači,to zapíchnu mnohem dřív,ale k vůli práci.Horší je to ráno-nesnáším je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Spát chodím kolem půlnoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek