Miroslavst

V kolik hodin chodíte spát?

Já tu čučím do počítače a čas letí. Měl bych jít sát neboť ráno vstávám do práce, ale nedá mi to. Koukám, že tu ale nejsem sám.
V kolik chodíte spát vy?

Nejlepší odpověď
quentos

no, mně pracovní sezóna začne až za několik dní, takže tu čučím obvykle tak do tří do rána – abys věděl, že v tom nejseš sám; ale příklad si ze mě neber ;{))=

Další odpovědi
ReHu

To je asi hodně různé. Různí lidé mají různě dlouhé potřeby spánku a také různé povinnosti. Např.já neusnu před 23.hod a potřebuji spát min 8 hod. Výhodou mi je, že dělám kdy se mi chce, nicméně si také musím udělat své a pokud to je potřeba, jako včera, když jsem jela na hory, také jsem musela vstávat v 6:30 hod. Je také pravdou, že když jsem ještě byla zaměstnanec a musela jsem vstávat v 5 hod, také jsem neusnula dřív. V pátek jsem ale pak byla úplně odrovnaná, a to jsem se, samo, chtěla jít v pátek a sobotu také někam pobavit.

anonym

Ja to mam taky vselijaky,jsou noci az do 3h,nekdy uz v 9h lezim,proste neumim se naprogramovat.

panenka

já miroslave jak kdy většinou v tu 1 hodinu.ale už se mi taky stalo že jsem si tu se známým dopisovala do 3:30

Michal

Podle potřeby.

HerbiG

za tenhle tejden jsem nespal ani 6 hodin … je to jednoduchy… do 12:00 hraju csko … pak se prepiju redbullama .. a pak cucim ve 4 rano jeste na hokej :D a pak znovu na kompa :D a pak se jde na snidani :D:D:D,a kdyz je skola??? to plati dvojnasob:D:D

afro.minerva

Víc než hodinkama se řídím malou. Jdu spát až, když už naše malinká usnula. Většinou usínám až poslední.

anetadela1

Ježíš, vy jste blázni. Nevydržela bych čučet do pc do 3h do rána. já chodím ve 21:30, vyjmečně ve 22:00 a ve velké výjimce ve 22:30, ale to už musí být…Sice jsem zjistila, že když jdu spát v těch 22:30, tak usnu líp a líp se mi i vstává, ale prostě mi to nedá, odbije půl desátá a jdu do postele. 1–2 hod se převaluju než usnu, ale prostě jsem takhle nastavená.

Klarisa

Jak kdy,někdy jdu v 8 hodin někdy v 11 hodin podle toho jak dlouho sedím u počítače.Většinou chodím spát už v 8 ale než usnu je 10hodin večer,protože si čtu.

Vicki

Je to hrůza,ale mezi 20–21h.Vstávám ve 4h:-(.

vecernice

Průměrně chodím spát tak ve dvě ráno,ale ani ne k vůli počítači,to zapíchnu mnohem dřív,ale k vůli práci.Horší je to ráno-nesnáším je.

lorja

Spát chodím kolem půlnoci.