Miroslavst

V kolik hodin ráno vstáváte?

Zajímalo by mě, v kolik hodin ráno vstáváte, když se účastníte noční jízdy?
Já zítra, vlastně dnes budu vstávat dřív, protože musím něco zařídit. Tak jsem zvědavej jak to půjde :D
A co vy?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Když se účastním noční jízdy, vstávám v jednu odpoledne 😁 Někdy ale musím něco vyřídit, takže vstávám dřívě. Dnes jsem tu byla okolo půl deváté ráno, protože nějaký blb mi poslal SMSku (vůbec nevím, od koho). A ještě tak blbou…

Další odpovědi
eva

Od té doby co máme Kristýnku,už žádné noční jízdy ani neznám (ona jo 🙂,takže vstávám mezi 5.15 – 6.30.

PostApMan

Zásadně po „noční jízdě“ nevstávám :D.(pokud nemusím)
Viděl bych to na dvanáctou když už pro mě bude připravený (teoreticky) oběd, mám od druhé polovičky povolené si toto lenošení až do poledne, včetně oběda do postele k televizy jen v sobotu (jediný den volna v týdnu :( )

anonym

každý den v 07hod,chodila jsem spát ve 22hod,ale už delší dobu trpím poruchou spánku někdy se stane že nespím i 36hodin

dagry

Já kdybych mohla tak po noční jízdě ho „beru“ minimálně do 12ti dopoledne…ALE nejde to, protože se u sousedů hárá fenka a s mým ohařem cloumají pudy a od 7mi sedí u dveří a štěka a štěká a průběžně přeze mě přeskoči nebo se mi projde po břiše, takže je po spaní.