Nechápavé

V kolik hodin chodíte nejčastěji spát?

Löwe a co je ti po tom?,ja se muzu zeptat na cokoliv chci

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=chodíte%20spát

Další odpovědi
briketka10

Někdy i k ránu, když se dívám na víc filmů,
nebo je stahuju 3 – 4 hod. až zavírám víčka :))
Brzo jen ojediněle to, když potřebuju vstávat
k lékaři na úřad apod. to zná každý a je to
opruz :((

Löwe

A co ti je furt po tomherdek. Otázka už tu byla stokrát.

JájsemRaibek

24:00 – 0:30

ReHu

Pořád stejně.
Od té doby, co jsem ba tuto otázku odpovídala naposledy se nic nezměnilo.

anonym

Jak kdy,většinou po 22hod,jelikož brzo vstávám a dojíždím 30km do práce.
Ale v pátek nebo v sobotu to klidně rád protáhnu.

anonym

Kdykoliv, když se mi klíží oči. Někdy ve 20, jindy, ve 23. To záleží.

Emefej

Ach jo, už zase? Prohledej archiv, už to tu bylo mnohokrát.

Když vstavam rano v 5 do práce tak jdu spát nejpozději ve 12.
Když jdu do práce ve 3 odpoledne tak spát jdu třeba ve 4 ráno,ale budík si dám na 10.

annas

Ad Nechápavé, už jsem vám několikrát psala, abyste před vložením otázky využil našeptávač nebo se podíval do archivu.

Hodně vašich otázek se pravidelně opakuje. Vložte originální otázku, kterou není možno najít v historii Odpovědí.

i když máte nick Nechápavé, snad chápete. 🙂