Zvědavý

Zhubnu když chodím tři hodiny denně ?

Zhubnou do dvou měsíců.
Doplňuji:
Děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
Damiana

Rychlá, svižná chůze je dobrý prostředek k hubnutí. Jestli ovšem nechodíš ty tři hoďky z Mekáče do KFC a cukrárny.
Je třeba upravit i jídelníček, jenom chůzí (a pak poctivým dlabancem) nezhubneš.

Další odpovědi
Nanoon

Těžko říct, hubnutí/přibírání se odvíjí nejen od fyzické aktivity dotyčného, ale ve velké míře od stravy. Tudíž záleží na tom, jaký má člověk jídelníček, pokud jí těžká, masitá a mastná jídla pravidelně, nemůže změnu ve váze očekávat. Strava, fyzická aktivita i následný odpočinek jdou ruku v ruce, nelze se přiklánět jen k jednomu z nich.

Jose1f

Odpovídám na základě vlastní zkušenosti. Vybral jsem si procházkový okruh kolem svého bydliště, dlouhý asi 4 km, místy do kopce a s kopce. Podle nálady jsem každý den chodil jedno nebo dvě kolečka takovou rychlostí, jako když pospícháš na vlak. To by ale samo o sobě nestačilo. Kromě toho jsem měl ještě jedno pravidlo, že po 7. hodině večer již nebudu nic jíst.
Po týdnu si známí začali všímat, že jsem jaksi mladší a štíhlejší. I já jsem se cítil zdravější. Je to opravdu účinná metoda. Vůbec ale není tak snadná, jak by se na prvý pohled zdálo. Když jdete po padesáté stejnou cestou prakticky bez nějakého konkrétního cíle, tak to začíná být nuda. Také je těžké potom večer nejíst. Je to stejně těžké jako přestat kouřit. I pro hubnutí platí humorné pořekadlo: „Hubnout, to nic není, já to úspěšně zkusil již alespoň stokrát.“

pusinka50

Stačí hodina rychlé chůze denně a změnit jídelníček a hodně zeleniny

iwrana

Mám práci při které nachodím denně 18 km a ještě tahám vozíky naložené bednami s těžkým materiálem a ty bedny pak dávám do regálů.Když jsem to začala dělat,tak jsem krásně zhubla,ale myslela jsem že tu práci nevydržím dělat.A také nohy mě příšerně bolely.Začala jsem víc jíst a také dost sladkého.Práci už zvládám,nepři­bírám,ani nehubnu.

Anna007

Kdybys jedl měsíc denně 80% syrové stravy, tak zhubneš za ten měsíc minimálně 12 kg a všichni budou čumět. Ani přitom nemusíš chodit. Ale chůzí se taky trochu zhubne, minimálně se nepřibere, když se jí normálně.

terry

Není chůze jako chůze.
Pro redukování je potřeba, jak píše Dami, svižná a ryclejší chůze.
A sama o sobě to také neřeší, pokud se pak nadlábneš. Správným jídelníčkem redukci výrazně podpoříš.
Jen bych podotkla k jídlu po 7.hod večer, záleží na tom, v kolik hod chodíš spát. Jestli jdeš kolem půlnoci, je lepší si něco malého dát než být o hladu. Jíst bys měl po max 3 hodinách a nemít hlad. A před nejpozději ty 3 hod před spaním. Něco lehkého. ne smažený sýr.

Orange

Spíš bych si našel, jak se dělá náročné a kvalitní cvičení a bude ti stačit do toho vložit necelou hodinu týdně.

Reuef

Kdyz se nebudes po ty prochazce precpavat tak mozna i jo…

nikol98

Dobrý den.
Určitě, zde https://www.bo­dyflexnutriti­on.cz/blog/hub­nuti-chuzi---aneb-je-to-ucinne/ je tomu věnován celý článek.