Avatar uživatele
david22

V kolik hodin nejčastěji chodíte spát ?

Snažím se jít v 22, ale nakonec stejně jdu kolem jedenácté.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jak kdy, ale nejčastěji kolem jedné, půl druhé (ráno). Nepotřebuji moc dlouho spát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Někdy už ve 20 hodin, ale většinou kolem 22–23 hodiny.. Když mám práci, tak i kolem 2–3 ráno..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Zcela individuálně, spíše záleží na tom, co mě čeká následující den. Když musím brzo vstávat, tak se snažím okolo jedenácti večer, nejpozději v půlnoci ulehnout, jinak bych pak byla ráno rozlámaná. Také záleží, v kolik na mě padne únava, to pak jdu dříve. A o víkendech sem tam doháním spánkový deficit, tudíž je to zcela individuální. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Všechno záleží na tom jakou mám směnu.Při ranní se snažít jít spát okolo 22té hodiny (občas nějaký film končí do půl jedenácté) , vstávám o půl páté.Při odpolední v půl jedenácté (někdy o pár minut déle) přijíždím z práce a jelikož mám ještě hlad a nechce se mi spát, tak se najím a do půlnoci sedím u počítače.Vstávám v sedm hodin.Po noční příjíždím z práce o půl sedmé a jdu hned spát a vstávám mezi 13–14tou hodinou.A pak už spát nejdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Většinou tak od jedenácti do půlnoci. Vstávám v 5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mezi 1. a 3. hod.
Jsem prostě sova. A i když si někdy lehnu dřív, stejně neusnu a pak si dlouho čtu, čučím na TV, píšu odpovědi, …
Ale zase vstávám později, potřžebuji cca 8 hod spánku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek