NiCMOCBOY

V kolik chodíte spát, resp. vstáváte po noční?

A ještě by mě zajímalo jestli během noční jíte, příp. v kolik a co (něco jako oběd nebo večeři či snídani). Nyní budu nastupovat do třísměnného provozu, tak ať vím.

Nejlepší odpověď
kocickaaa

V noci samozřejmě jíst! Je to sice převrácené, jako noc a den, ale tělo potřebuje nějakou energii, aby nebylo unavené a bylo ve střehu.. Takže žádný hladovky ;).. Jinak po noční spat aspon pet hodin… a pred ní též..

Další odpovědi
hanulka11

Když jsem chodila na noční a byla pauza na svačinu, přišlo mi to divné jíst, protože jsem nikdy v noci nejedla…tak když ostatní jedli -dala jsem si aspoň z automatu kafčo.

GM

Chodím na noční 12hod.směny, jím jako ve dne, tj. ve 23.00 větší svačina, kafe a cigáro. Někteří si berou chlazené obědy a sbaští třeba vepřo se šestiknedlíkama.To bych nemohla.
O 2. přestávce ve 2.00 sním něco menšího nebo ovoce. Po příchodu z práce se osprchuju, najím se a jdu spát v 7. hod., když mne nějaký debil nevzbudí zvonkem, tak spím zhruba do ll.30.
Je to všechno na zvyku, osmička vám uteče jako nic, ale já bych na osmičky chodit nechtěla kvůli tomu,k že se musím v 9 večer vyhrabat z baráku, kór v zimě.
Bez jídla bych v noci nevydržela, začínáme v 17.45 a končíme v 5.45.

Jikra

Pracoval jsem 35let v 4směném provozu.
Spánek po noční byl asi tak od 7.30 do 13.30hod.
Před noční byla večeře tak ve 19hod, na směně
potom svačina kolem 1 až 2hodiny po půlnoci a ráno doma snídaně na vidličku.
Kdysi když fungovala kantýna tak bylo teplé jidlo, no a potom co dům dal.