Miroslavst

V kolik hodin chodíte spát a v kolik vstáváte nebo ráno nejdete do práce?

Nechci odkazy na předešlé otázky, nevím možná padla, ale tak mě to zajímá.
Já chodím spát poměrně brzo(2:30). Vstávám taky brzo(7:00).
A vy?

Nejlepší odpověď
ladyhawke

V běžném režimu to u mě bývá 23:00, ožívám do práce cca v 6:30, ale teď je to u mě hanba mluvit, usínám kolem třetí a ožívám až tak na deset. Fuj, stydím se :)

Další odpovědi
iceT

Chhodím spát jak se mi zachce,nekdy dřív,někdy později,ráno vstavat brzy nemusím.

A k mé předešlé otázce-sice mi to dalo práci,ale podařilose mi najít ci jsem hledala:Jayne Torwill a Christopher Dean,nedávno byly v tv nejaké ty krasojízdy,tak jsem se chtěla podívat,jak se jezdilo dřív,mamka na tuto jízdu nedá dopustit.
http://www.you­tube.com/watch?v=dT2C_jz­4E_8

tom004

Dobré ráno. Spát chodím mezi 23–01 hod. Běžně vstávám tak kolem 5 hod. Ale někdy zalezu třeba ve 20 hod. (po zprávách),ale vstávám stejně v 5 hod.

Rocker

Spát chodím mezi 23:00–0:30,ráno vstávám v 6:40

oskar

Spát chodim v 11 a vstávám 7 hod.ráno.

Ella

já chodím spát do 22:00 a vstávám ve 03:30.
Pokud teda nemám volno, jako teď, to vstávám (sama od sebe) v 7:00 =( a když už spím déle, tak mě vzbudí novorozenci v okolních dvou bytech…=)

hanny 2

Já chodím spát mezi 23.00–24.00hod.a vstávám v 6.00–7.00hod.,musím vyvenčit psa,zkulturnit sebe a chodím do práce na 9.00hod.