Tw!st

V kolik hodin vstáváte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

5-7

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Co když to mám pokaždé jinak? V pondělí a pátek chodívám obvykle do práce až odpoledne, takže si pospím do desíti. Taktéž o víkendu. V 5 – 7 h (konkétně mezi 5.50 a 6.20) vstávám tedy jen v úterý až čtvrtek.

Další odpovědi
dudu

9-10

Spát ovšem chodím až hodně po půlnoci.

gumáček

9-10

anonym

před 5

Jelikož jsem byl pracující na 3 směny, tak každý týden jinak.Ale jak vidím mladá generace tohleto nechápe, protože ONI NEVĚDÍ CO TO JE DĚLAT NA TŘI SMĚNY.
Takže na ranní směnu o půl páté, odpolední směna v sedm( půl osmé), noční směna od dvanácti do půl druhé odpoledne.
Víš ty vůbec co to je dělat na tři směny nebo dokonce na čtyři?
Vy jste zblblí od modrých ptáků, že na práci je lůza, kterou neberete jako člověka.

suaeda

5-7

Většinou vstávám kolem páté. Někdy mi to vyjde až kolem šesté. Bohužel zafixovaný celoživotní budík mi ze zvyku zaručeně nenechá vyspat do sedmé ani o víkendu.

brillant

před 5

Drap

7-8

Až se vyspím. Nechávám tomu svůj čas. Někdy dříve, někdy později.

Anikitos

5-7

tatanka

před 5

Jakožto vařící kuchař vstávám cca v 2.30 hod.

Front

před 5

4:15

redy

po 10

I když je pravda, že poslední dobou jsem vzhůru už kolem osmé, což mi fakt štve 🙂

adelaide2002

7-8

led

5-7

Vzhľadom na to, že keď vstanem, už mám zarobené, môžem si dovoliť pospať a vstať neskôr až po 5.hodine rannej.

tforro

7-8

Většinou se probouzím okolo půl osmé ráno. Teoreticky bych mohl vyspávat do 10h., ale to by mi asi slepice zbořili kurník, že jsem je včas nepustil ven.

Kankys

5-7

5.05

Adamos00

9-10

GM

před 5

Na ranní směnu vstávám ve 4.30, po noční někdy i po dvanácté, když se zadaří.

Rohlik

5-7

WoIfy

8-9

Obvykle v 8:10

Kaja95

5-7

Většinou v 05:00.

pave8

před 5

marci1

Nelze odpovědět.Až se vyspím. 🙂