Lgee

V jakých oblastech má EU tedy nějakou pravomoc?

Pokud nemá neomezenou,ale jen v určitých oblastech, dá se zjistit ve kterých?

Nejlepší odpověď
Pepa25

V těch, které jí byly svěřeny, viz odkaz.

Zdroj: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?u­ri=LEGISSUM%3A­ai0020

Další odpovědi
Drap

Dá. Nastuduj si celou legislativu EU a bude ti jasno. Musíš studovat ale dost rychle, protože se to často mění.

Lgee

Mění se to, ale jen ty směrnice/zákony těch je 10000 denně. Ale samotné oblasti se zas tak často nemění.. jen pokud si to státy odsouhli nějakou smlovou.