dust8

V jakých jednotkách se měří endorfin a lze se jím předávkovat?

Nejlepší odpověď
annas

Angliucký zdroj

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=The+amou­nt+of+endorphin+can+be+­changed&oq=The+a­mount+of+endor­phin+can+be+chan­ged&aqs=chrome­..69i57&source­id=chrome&ie=UTF-8

Nebylo možné měřit hladiny endorfinů v lidském mozku, aniž by došlo k k nějakému poškození, takže role endorfinů při „vysoké zátěži “ a dalších činnostech, jsou euforie nebo změny nálady stále velmi diskutované. .

Po 20 až 30 minutách tvrdého aerobního cvičení se uvolňují endorfiny, které povedou ke zvýšení nálady a energie po dobu dvou až tří hodin a mírnému vzruše í po dobu až 24 hodin.