Kazatel

V jakém stavu převzala dle vašeho názoru tuto zemi nová vláda?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

ve špatném

Po nezvládnuté pandemii, s největším schodkem v historii v důsledku nesmyslného přidávání peněz všem. Kdo se musí na takovou otázku, je zřejmě cizinec.

Další odpovědi
plebs

ve výborném

Částečně v kapitalismu s míchaném se socialismem řízené občas Bruselem a rozděleným národem s čumendou který je rozdělen na západ a na východ.

df

ve výborném

Nejvyšší rozpočtový deficit v celé historii. Co víc si nová vláda může přát? Zlodějina může vesele pokračovat. Vždy se můžou obhajit tím, že mají o pár miliard nižší deficit. Místo 500 miliard stačí 400 a můžou se klepat po ramenou. Fascinuje mě ta krasná hra s penězi.

Rys95

ve špatném

Jako snad vždycky po levicové a rozhazovačné vládě.

dudu

v dobrém

paul1

v dobrém

Rokio

ve špatném

Dluh se podstatně zvýšil v poslední době a v zemi řádí koronavirus. Také máme vysokou inflaci.

V porovnání s jinými evropskými zeměmi máme ale malý dluh.