Avatar uživatele
zjentek

V jakém stádiu vývoje je vývin řádné vakcíny proti kovidu a za kolik let od pandemie bychom se konečně mohli dočkat?

Vyjma známé „rychlokvašky“, na kterých kdosi díky politiky úžasně bohatne aniž by se lidstvo CELÉHO SVĚTA moc staralo, čím vším je možný ho opíchat (navzdory faktu, že ne všude na světě mají za ministry zdravotnictví účinkující v superstar).

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, EKSOT123 před 1022 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Posledně jsem někde vyhrabal, že nejlépe je na tom Moderna, u které má třetí fáze testování skončit již za rok a čtvrt, v říjnu 2022. Ostatní úplně dokončí testování v roce 2023. Tuším, že jsem v nějaké své nedávné dopovědi či diskuzi vkládal odkaz na dokument. (tam max. čtvrt roku z5) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Z tebe musí mít rodina radost. Tak posedlého člověka bych vedle sebe nechtěl. Od rána do večera samý Covid.

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A ještě otázečka… Jsem sám, koho mrzí, že „to“, co začali („oni“) do lidí píchat, naprosto zastínilo vývin skutečné vakcíny?

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Záleží JAK to bereš. Podle mne jsou očkovaní v jistém smyslu hrdinové/průkop­níci.(jakkoliv neúmyslní, bo o tom NEVÍ) Vezmi třeba průkopníky „radioléčby“ (ozařování). Většina z průkopníků dostala dávky působící tehdy zcela neznámou nemoc z ozáření (potažmo zemřela na rakovinu), ale DNES právě díky jim rakovinu ozařováním léčíme, tož asi tak. :)

Tyhle genetické úpravy prostě JSOU budoucnost a JE POTŘEBA je testovat v praxi, co naděláš. Což ovšem pro mě osobně neznamená, že cítím nějakou závaznou povinnost se stát pokusným králíkem, když výhody z toho plynoucí jsou přinejmenším SILNĚ diskutabilní. :)

Úžasné je (ovšem nikoliv překvapující), JAK MOC očkovaných teď (poté, co již nemohou nic vrátit z5!) usilovně vříská a nutí ty chytřejší/uváž­livější do té samé hlouposti. Že by v tom nechtěli „zůstat sami, kdyby něco“? ;) :D :D
Dokonce už mají vymyšlené „pobídky“ jako za bolševika – nepůjdeš dělat „DOBROVOLNĚ“ pokusného králíka, tak budeš PLATIT, zakážeme ti cestovat, zakážeme ti blablabla…
Ale co také čekat od zpravidla pošahaných dem(ent)okratických pravdoláskařů, kteří hned z první BEZ PŘEMÝŠLENÍ sežerou všechno i s navijákem a obecně „všedobrodějů“… :( :( :(

No, doufejme, že se my odmítači mýlíme a žádné „Jejda, vyskytly se NEČEKANÉ vedlejší účinky!“ NENASTANOU. Nejde o ty „staré kusy“ (jako třebá já, ty, Kepler, dudu a spol.), které tak jako tak stojí jednou nohou v hrobě, ale o ty, kteří mají ještě život před sebou. :/

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek