Adet

V jakém salonu mi udělají ve 14 tetování?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat v jakem salonu v Praze mi udělají tetování se souhlasem rodiče ve 14. A zda je to legální? Prosím o odpověď a ne věci typu, ze jsem malá a podobně. Dodám, že tetování chci už od malá. Už neporostu takže se mi to nijak neroztahne. Tento motiv se mi libi hodně a pochybuji, že se mi líbit přestane, tak mi to prosím nevymlouvejte jen poraďte salon. Tak či tak na tetování půjdu. Dekuji za odpověď

Nejlepší odpověď
elkon

Není to typu že jsi malá, jsi hloupá. A divím se rodičům, že ti to dovolí.

Další odpovědi
Drap

Bez souhlasu a přítomnosti rodičů v žádném solidním. V doprovodu rodičů téměř ve všech.

Pruzkumnik

Jsi malá o tom žádna
ALE měla by sis položit jednu otázku:
Stojí mi to za to takhle spěchat na tetování?
Jsi malá, porosteš, no a tak to tetování časem nebude vypadat zrovna dobře, může se nějak roztáhnout, nabít jiných tvarů, bude vypadat čím dál hůř, pak otázka jestli to tetování průběžně nějak spravovat nebo počkat do dospělosti až nebudeš tak růst to divně vypadající tetování nějakým způsobem spravit.

Nevím co by sis chtěla dát vytetovat, ale jsi si jistá že to co si tam necháš vytetovat, se bude líbit i tvé budoucí já, bude se ztotožňovat s tetováním které si zvolila v pubertě před 6ti lety?

Pokud je to jen kvůli tomu aby jsi vypadala hustě, tak se na tetování vykašli a nech si udělat piercing, ten ti bude zavazet v každé době, ale bude vypadat stejně dobře ať už vyrosteš jakkoliv moc, navíc těch kroužků můžeš mít několik a vyměňovat si je na různý společenský události

nyjono

Tetování se ti líbí už od malá?
Takže teď už jsi velká?
Není to tom být malá nebo jiná. Je to o tom být dospělá a uvažovat rozumně. A to zjistíš za cca 10 let.