bauerlukin

V jakém/kterém městě si sehnat praktika-tam, kde mám práci?

Dobrý den, dojíždím za prací do Prahy, tam bydlím na ubytovně a proto bych chtěl vědět jestli shánět praktika v Praze anebo v mém rodném městě. No myslím jako kdyby se mi udělalo špatně tak by bylo lepší mít praktika co nejblíže. Za mým praktický doktorem chodím dost často…

A ještě taková podotázka, za jak dlouho mohu přejít k jinému praktikovi-kdyby mi ten předchozí nevyhovoval?

Díky předem

Odpovědi
Edison

Dyk sis odpověděl sám. Podle mě v místě bydliště. Dokonce, nevím, jestli to platí ještě, ale bývalo, že ve spádové oblasti lékař vzít pacoše do evidence musel…

Dochy

Tam kde jseš nejvíc a v úvahu vem i to, kde budeš přebývat v případě nemoci.
Změna lékaře je možná myslím jednou za tři měsíce, ale nejsem si jist.