M-Rock

V jakém formátu vypalovat?

Poradíte do jakého formátu mám převézt mp3 písně v pc abych je mohl vypálit na CD?

Nejlepší odpověď
SinceX

.Waw, .wma, .org – záleží, kde to budete používat, jestli v "EmPé-tři"přehrávači, dá se snadno zjistit, většina přehrávačů má na hornim panelu napsáno .mp3, pokud ne, tak lze přehrát pouze .wma. Mimochodem WMA je druhý nejpoužívanější formát na hudbu hned po .mp3

Další odpovědi
anonym

Pro přehrávač CD vypalujte ve windows playeru. Sám mp3 převede a pak vypálí. Názvy tracků budou 1.stopa…atd.

led

pokiaľ ich vypaľujete ako mp3, je to obyčajné datové vypaľovanie.